یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ / بعد از ظهر / | 2024-07-21
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 5973 |
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۷:۲۷ | ارسال توسط :
10 بازدید
۰
4

به گزارش مرکزکده به نقل از خبرگزاری برنا: اگر صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ هستید، بدون شک قصد دارید محصولاتتان را در سطح جهانی معرفی و عرضه کنید. یکی از راه‌‌حل‌های موثر و کارآمد برای تحقق این هدف، ارسال محصولات به کشورهای دیگر است.

انواع فریت بار

از این رو، با بهره‌گیری از انواع حمل و نقل، اعم از دریایی، زمینی یا هوایی، می‌توانید خدمات و کالاهای خود را بازارهای بزرگتری به فروش رسانید. در ادامه قصد داریم فریت بار، مزایا و انواع آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.
فریت بار چیست؟
فریت بار، به جابه‌جایی و انتقال کالا یا خدمات از محلی به محل دیگر گفته می‌شود. این روش، نقش حیاتی در مدیریت زنجیره تامین کسب‌وکارهای صنایع مختلف و بهبود اقتصاد جهانی دارد.
از این رو، فریت بار را شرکت‌های مختلفی، از جمله شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، متناسب با نیاز مشتریان در انواع روش‌های حمل و نقل (نظیر جاده‌ای، دریایی، هوایی و ریلی) ارائه می‌دهند.
این روش انتقال محصولات و خدمات، به عنوان مهم‌ترین بخش تجارت بین‌المللی شناخته می‌شود؛ چرا که مرسولات از طریق آن، در دسترس خرده‌فروشان و خریداران اصلی سراسر دنیا قرار می‌گیرد.
در نظر داشته باشید که نوع حمل و نقل فریت بار، تا حدود زیادی تحت تاثیر ماهیت، میزان فوریت و مسافت مبدأ و مقصد کالا است. بنابراین، فریت بار دریایی، هوایی یا ریلی یک محصول، بسته شرایط کیفی و کمی آن محصول انتخاب شده است.

دنیای فریت بار: دروازه تجارت جهانی با حمل و نقل دریایی و هوایی!
فریت بار، یک اقدام مهم و اساسی در راستای تجارت و بهبود اقتصاد جهانی است. از این رو، به کارگیری هر دو نوع فریت بار داخلی و خارجی برای مدیران کسب‌وکار مراحل پیچیده و دشواری دارد.
بر این اساس، صاحبان کسب و کار در زمینه فریت بار کالا و خدمات خود، باید خدمات مربوطه را از یک شرکت لجستیک معتبر نظیر شرکت دیبا دریافت کنند.
بنابراین اگر از جمله شرکت‌هایی هستید که با ثبت سفارش روزانه بسیار بالا و تخلیه پیوسته انبارهایتان مواجه می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم که در زمینه فریت بار محصولات، دریافت خدمات مورد نیازتان را از یک شرکت فریت بار ارزان و مقرون به صرفه همچون شرکت حمل و نقل دریایی مانند دیبا دریافت کنید.
شرکت دیبا، این قابلیت را دارد که با توجه به نوع محصولات شما، آن‌ها را بین کارخانه‌ها و بازارهای جهانی متناسب حمل و نقل کند.
لازم به ذکر است که هزینه فریت بار مرسولات تا حدود زیادی، تحت تاثیر مواردی همچون محل مبدا و مقصد، شیوه حمل محموله (ریلی، هوایی، دریایی و…) زمان تحویل بار (ارسال فوری و هوایی غالبا متحمل هزینه بیشتری است) و مالیات و عوارض گمرکی کشور وارد‌کننده است.
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا در راستای توسعه مطلوب و گسترده‌تر کسب و کار شما، خدمات حمل و جابه‌جایی، انبارداری و پخش محصولات، ردیابی و ارزیابی مسیر حمل و نقل را به صورت کنترات ارائه می‌دهد تا کالاهای شما در زمان و مکان مناسب و سودمندی عرضه شود.
برخی از مهم‌ترین خدمات فریت بار دیبا، به صورت مختصر و مفید موارد زیر است:
بررسی و ردیابی شماره سریال و لات
تعیین ترتیب بارها و گزارش تطابق‌ها و برچسب گذاری
انجام اقدامات مربوطه به انتخاب و بسته بندی محصولات
ثبت سفارشات، بازبینی سفارشات و گزارش میزان موجودی آنلاین
ارائه اطلاعات مرتبط با تحویل بار به مشتریان مطابق با داده‌های ثبت شده در سیستم مدیریت انبار کسب و کار.

انواع فریت بار در خدمت شما: حمل و نقل بین المللی آسان و مطمئن با دیبا هوا دریا
شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا، با توجه شرایط و تفاوت کسب و کارها، خدمات فریت بار خود را در روش‌ها و با امکانات متنوعی ارائه می‌دهد.
از این جهت، به راحتی شرایط بهره‌مند شدن از یک فریت بار متناسب و بهینه با موقعیت مالی و نوع محصولاتتان فراهم است. انواع فریت بار شرکت دیبا عبارت اند از موارد زیر:
فریت بار ریلی: یکی از روش‌های ارزان و به صرفه فریت بار محصولات، فریت بار ریلی است. در این نوع حمل و نقل، می‌توانید کالاهای خود را حجم و ظرفیت خیلی بالا توام با هزینه‌ای بسیار پایین به مقصد مدنظر منتقل کنید. فریت بار ریلی، برای ارسال محصولات به مسافت‌های خیلی طولانی کاملا به صرفه و سودمند است. از بارزترین انواع فریت بار ریلی، حمل و نقل چند وجهی (جا به جایی مرسولات از طریق قرار دادن کانتینر‌های بار بین قطار و کامیون) است.
فریت بار دریایی: این نوع روش حمل و نقل که با نام فریت بار اقیانوسی با کشتی نیز شناخته می‌شود، برای جا به جایی و انتقال کالاها بین قاره‌ها یا کشورهای بزرگ مناسب است؛ چرا که معمولا برای مسافت‌های طولانی و بین قاره‌ای انجام می‌گیرد. به همین دلیل، هزینه آن‌ به نسبت سایر فریت بارها (هوایی، جاده‌ای و…) بسیار پایین است. البته در روش حمل دریایی، تحویل بارها نیز سرعت کندی دارد. بدین جهت، غالبا برای جا به جایی محموله‌های صنعتی، مواد خام و نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فریت بار جاده‌ای: فریت بار جاده‌ای یا زمینی، یکی از رایج‌ترین نوع حمل و نقل است. در این نوع فریت بار، امکان جا به جایی محصولات به هر مقصدی وجود دارد و غالباً هم شرایط تحویل درب‌به‌درب مرسولات فراهم است. وسایل نقلیه مورد استفاده در فریت بار جاده‌ای با توجه به حجم، شرایط و مقصد کالا انتخاب می‌شود. برای نمونه، فریت‌ بارهای محلی و دارای مسافت کوتاه از طریق ون و محموله‌های مقصد‌های دور، به وسیله انواع کامیون و تریلرها انجام می‌شود.
فریت بار هوایی: از جمله سریع‌ترین شیوه‌های جابه‌جایی و انتقال مرسولات، فریت بار هوایی است که محموله‌های حساس، فوری، فاسدشدنی و یا دارای مسافت طولانی را در کمترین زمان به مقصد می‌رساند. این نوع فریت به دیگر روش‌های حمل و نقل، هزینه‌ نسبتا زیادی دارد. مهم‌ترین فریت بار هوایی، بهره بردن از هواپیماهای تخصصی یا کارگو است. در فریت بار هوایی مقررات امنیتی و قوانین تعریف شده برای فریت بارهای خطرناک و حساس نیز کاملاً اعمال می‌شود.

حمل کالای خود را به هر نقطه از جهان بسپارید: با انواع فریت بار و خدمات
بهره بردن از فریت بار، برای انواع کسب‌وکارها، مزیت‌های فراوانی به دنبال خواهد داشت؛ چرا که باعث دسترسی زیاد به محصولات و کارآیی بیشتر آن‌ها و در نتیجه، معتبر شدن کسب‌وکار مربوطه می‌شود. ضمن اینکه همواره به صاحبان کسب‌وکار این فرصت را می‌دهد تا با شناخت دقیق از نیازمندی‌های جابه‌جایی و حمل کالاهایشان، مدیریت منحصربه‌فرد و بهینه‌ای برای زنجیره تأمین خود داشته باشند.
مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات فریت بار شرکت حمل و نقل هوایی مانند دیبا شامل این موارد می‌شود:
دسترسی راحت و بیشتر به بازارهای جهانی دشوار
امکان انتخاب روش فریت بار به صرفه و متناسب با شرایط کسب و کار
انعطاف‌پذیری فریت بار با هزینه‌ها، مقصد و حساسیت کیفی و کمی کالا
برخوردار شدن از یک برنامه‌ریزی دقیق و کارآمد در راستای بهره‌وری مطلوب محصولات
مدیریت بهتر موجودی مرسولات و تحویل به موقع آن‌ها (به جهت قابلیت ردیابی فریت بار)
عدم تخریب محیط زیست به دلیل کاربرد وسایل نقلیه پیشرفت و دارای سوخت سازگار با طبیعت می‌شود.
نتیجه‌گیری
در این مطلب، به توصیف خدمات فریت بار شرکت نمایندگی کشتیرانی و خدمات بار هوایی دیبا هوا دریا پرداختیم. بدین شکل که سعی کردیم نکات کلیدی فریت بار اعم از تعریف، کارایی، انواع و مزیت‌های فریت بار شرح دهیم و به تاثیر آن بر رشد و توسعه کسب و کارها بپردازیم.
 
این محتوا حاوی تبلیغات میباشد

منبع خبر: خبرگزاری برنا

    برچسب ها:
تبلیغات
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مرکزکده در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید